تبلیغات
عطر ظهور - وهابیت،دشمن اصلی امام زمان(عج)

عطر ظهور

اللهم عجل لولیک الفرج

وهابیت،دشمن اصلی امام زمان(عج)
عثمان بن محمد بن حمد بن عبدالله بن صالح بن محمد الخمیس ناصری تمیمی که نسبش به قبیلة نواصر  از نسل مسور بن عمر بن عباد ابن حُصین تمیمی آخرین امیر سنی كویتی قبیلة بنی تمیم می رسد. وی متولد 16ژانویه 1956 در کویت است و در دانشگاه اسلامی محمد بن سعود ریاض درس خوانده است.

اصلی ترین تخصص و فعالیت او هم مناظره با شیعیان در فضاهای مختلف و بخصوص برنامه های ماهواره ای و اینترنت است و از همین رو او را شیر(؟!!) وهابیان می خوانند. او یکی از چهار مدافع جدی جریان وهابیت (عثمان الخمیس, عدنان العرعور, عبد الرحمن الدمشقیة و د. عبد الرحیم البلوشی (ملقب بأبی المنتصر بلوشی)) است.
عثمان خمیس در لابه لای مناظرات و صحبتهای خود علیه شیعه اتهامات مختلفی را مطرح کرده و بی خبران را نیز بر ضد شیعه می شوراند. در اینجا برخی از موارد از ادعاهای باطل او را با هم مرور می کنیم. پیش از آن یادآور می شود مشهورترین شخصیتهای شیعی که پاسخ شبهات او را داده اند عبارتند از:

  • آیت الله العظمی جوادی آملی که علاوه بر جلسات مختلف کلاسها و سخنرانیهای خود به تالیف آثاری چند در رد او پرداخته اند. ظاهرا کتاب مهم و ارزنده امام مهدی علیه السلام موجود موعود این مرجع پرکار و توانای شیعه در رد کتاب عحیب ترین دروغ تاریخ این وهابی کویتی نوشته و منتشر شده است.

علامه علی کورانی: ایشان علاوه بر انجام مناظرات و سخنرانی در عرصه اینترنت و برنامه های ماهواره به تالیف آثاری در پاسخ به شبهات او اقدام کرده اند که از جمله آثار منتشر شده ایشان در این راستا می توان به مجموعه م